Anasayfa AdWords Ajansı

itibar yöneyimi

İnternetin icadı ve yaygınlaşması, hayatımızı bir çok alanda değiştirdiği gibi reklamcılık sektörünü de değiştirdi. Eskiden basılı yayınlara, panolara reklamlar verilirken artık direkt olarak hedef kitleye reklam yapma imkanına sahip olunuyor. Bu imkanı sunan en etkili reklam programlarının başında da AdWords programı geliyor.

AdWords ajansı programı ile sattığınız hizmet ya da ürünlerinizi alma potansiyeline sahip kişilere çok daha rahat tanıtabiliyorsunuz. Çünkü reklamlarınız sadece, sizin sattığınız hizmet ya da ürünleri arayan kişilerin karşısına çıkıyor. Bu durumda ürün ya da hizmet satışlarında bir kaç adım önde oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra reklamlarınızın hiç kimse tarafından görülmemesi ya da dikkate alınmaması durumunda ücret ödemiyorsunuz. Dolayısıyla hiç bir şey kazanmadan kaybetme gibi bir risk almıyorsunuz.

AdWords ajansı programının sunduğu imkanları saymakla bitirmek mümkün değildir. Çok fazla imkan sunması, aynı zamanda bilinmesi ve uygulanması gereken çok fazla unsur olduğu anlamına da gelmektedir. Bu unsurlardan herhangi biri ya da bir kaçı uygulanmaması durumunda ise AdWords programının sunduğu avantajlar dezavantaja dönüşebilir. Örneğin reklamlarınız sattığınız ürün ya da hizmetler ile ilgilenmeyen kişiler tarafından görüntülenebilir, reklamlarınız yanlış sonuçlarda veya ürün ya da hizmetinizi alma imkanına sahip olmayan kişilerin karşısına çıkabilir. Bu durum size hiç bir kazanç sağlamadığı gibi ciddi maddi kayıplar vermenize neden olur.

İtibar yönetimi webtures

AdWords Ajansı Nedir?

AdWords ajansı, bu noktaya kadar bahsettiğimiz AdWords ajansı programının sunduğu bütün avantajlardan faydalanmanızı, ciddi riskler almamanızı ve minimum gidere karşılık maksimum kazanç elde etmenizi sağlayan reklam ajansıdır. Tüm bunların yanı sıra sizin satışını yaptığınız hizmet ya da ürünler için en iyi reklam hedeflemesini gerçekleştirir.

AdWords ajansının sizin için yaptığı çalışmalardan bazıları şunlardır;

online itibar yöneyimi

Sattığınız hizmet ya da ürünlere yönelik en ideal anahtar kelimeleri belirlemek için çalışma yapar.

Belirlenen anahtar kelimelerin maliyet analizini, bu maliyetin satılan ürün ya da hizmet için göze alınması gereken bir maliyet olup olmadığına bakar.

online itibar yöneyimi

online itibar yöneyimi

Reklamların belirlenen hedef kitleye ulaşabilmesi için yaş, cinsiyet, ülke, bölge, şehir gibi ayarlarını yapar.

Bütçeyi aşmamak için gerekli çalışmaları yapar, kötü sürprizlerin yaşanmasına engel olur.

online itibar yöneyimi

online itibar yöneyimi

Ürün ya da hizmet satışının hangi gün ve saatlerde gerçekleşmesi isteniliyorsa, reklamların o günlerde ve saatlerde görünmesini sağlar.

Reklamların dikkat ve ilgi çekici olması için gerekli metin ve görsel çalışmaları yapar.

online itibar yöneyimi

Bunlar ve çok daha fazla çalışma gerçekleştirerek, satılan ürünlerin ya da hizmetin olabildiğince düşük maliyetlere karşılık, olabildiğince yüksek kazanç elde edilmesini sağlar. Ayrıca sizi de günlerce, haftalarca araştırma yapma, risk alma, kötü sürprizler ile karşılaşma derdinden kurtarır. Bu nedenle hedeflenen kitleye ulaşmanın, zarardan ziyade kazanç elde etmeniz AdWords ajansları ile daha garantidir.

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et