Papara

Papara.com!

Papara nedir?

Papara banka hesabınızı, banka ATM’lerini veya anlaşmalı ödeme noktalarını kullanarak dilediğiniz kişiye 7/24 para gönderebileceğiniz bir uygulamadır. Para göndermek için istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını veya mail adresini bilmeniz yeterlidir.

Papara banka hesabınızı, banka ATM’lerini veya anlaşmalı ödeme noktalarını kullanarak dilediğiniz kişiye 7/24 para gönderebileceğiniz bir uygulamadır. Papara ile 5 Aylık SEO çalışması sonucu organik trafikte 4,5 kat trafik artışı sağlandı.

Çalışmalara 30 keywords hedefleyerek başladık. Para gönder ve türevleri olan farklı keywords çalışma sürecine başladık.

Çalışmalarımıza öncelikle hedeflenen keywords alakalı sayfalar oluşturarak başladık. Sonrasında ise site içerisinde bulunan yaklaşık 100 SEO kriteri üzerinden hataları tespit ederek bu hataların büyük bir bölümünün düzeltilmesini sağladık.

Ağustos ayında henüz 1 aylık çalışma tamamlanmış olmasına rağmen, organik trafikte %20 oranında bir artış oldu. Eylül ayında ise %70 Ekim ve Kasım ayında ise başlangıç ile kıyaslama yaptığımızda organik trafik 4,5 kat büyümüş oldu. 5 ay gibi kısa sayılabilecek bir sürede organik trafiğimizi 4,5 katına çıkararak 20 farklı anahtar kelimeyi ilk sayfaya getirdik.

Papara.com Organik Trafik Artış Oranları

Papara Organik Trafik 5 Aylık SEO çalışması sonucu organik trafikte %4560 oranında trafik artışı sağlandı

Webtures ile yükselmeye hazır mısınız?

Elindeki ürünü pazarlamak, internet sitesine ziyaretçi sağlamak