18. Ulusal Kalite Günleri

Webtures

Dijital Pazarlama

18. Ulusal Kalite Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği 18. Ulusal Kalite Günleri organizasyonunun bu seneki medya sponsorluğunu Webtures yükleniyor. Üniversitenin Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün düzenlediği organizasyon 16-18 Mart 2016 tarihlerinde YTÜ Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecektir.

Kalite Günleri; bütün öğrenci kulüplerinin bağlı bulunduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında ‘iş ve kariyer alanında’ Türkiye 1. si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel ve en büyük organizasyonu olma özelliği göstermektedir.

18. Ulusal Kalite Günleri; sıradan seminerler zincirinin aksine, her yıl sektörlerin nabzını tutan, güncel başlıklar altında düzenlenen “seminerler, paneller, fuar, çalışma atölyeleri, workshoplar,işe alım simülasyonları, parti ve eğlenceler” gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, üst düzey şirket çalışanlarının Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu 3 güne yayılmış bir etkinlikler dizisidir.

KPMG ana sponsorluğunda gerçekleşecek 18. Ulusal Kalite Günleri içeriğini interaktif çalışmalar ile destekleyerek katılımcılara bir şirket ambiyansı yaratıp onları gelecek iş yaşamlarına daha iyi hazırlayan bir etkinlik olmayı hedefliyor.

Tema;
Zirvedekiler
Ana Başlık;
Dijital Çağ

Kalite Günleri Fuarı Katılımcıları; KPMG, Şişecam, Renault, Bosch, Anadolu Isuzu, Alarko Holding, Borusan Holding, Çalık Enerji, Migros, Arçelik

Kalite Günleri Konuşmacıları;
• Media Markt CEO Yenal Gökyıldırım
• UPS Genel Müdürü Ufku Akaltan
• Siemens CEO Hüseyin Gelis
• Boyner CEO Deran Taşkıran
• Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan
• Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Niv Garih
• Microsoft Genel Müdürü Murat Kansu
• Intel Genel Müdürü Burak Aydın

Sektörünün önde gelen, kaliteli, bilinir ve nitelikli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizle kariyerinize yön vermek istiyorsanız 16-18 Mart 2016 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu’nda gerçekleşecek olan 18. Ulusal Kalite Günlerine katılımlarınızı bekliyoruz.

Biletler için; https://www.biletino.com/event/eventdetail/2107

Sosyal medya hesapları: https://twitter.com/kalitegunleri , https://www.facebook.com/UlusalKaliteGunleri

Yorumları Oku (1)

  1. Bekir Tektaş

    2018 yılı etkinlikleri ile ilgili yazılarınızı heyecanla bekliyorum. Bu yıl yapılması planlanan ve netleşmiş etkinlikler için (sizi düzenli takip eden biri olarak) sabırsızlanıyorum.

    Bu tarz toplantılar gerek içerik gerekse network için harika ortamlar haline geliyor. Sadece konuyla ilgilenen birçok insanı bir arada görebilmek gerçekten harika.

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.