Benim Evim Hosting

Benim Evim Hosting

Hosting Türkçede barındırma anlamı taşıyıp aslında asıl anlatılmak istenen bir web sitesine yayınlanan sayfaların,dosyaların,resimlerin ve benzeri dosyaların internet kullanıcıları tarafından ulaşılabilecek bir bilgisayarda tutulmasıdır.Aslında bu hizmeti veren sistem çok hızlı bir bilgisayara bağlı olan iyi bir bilgisayardan başka bir şey değildir. E-ticaret için hosting çok önemli olup müşterinin alışverişini rahat yapmasını sağlayan en değerlik varlıklardan biridir.

Barındırma işi için piyasada birçok firma vardır. Eğer gerçekten bu konuda markalaşmış, hizmetlerini en üst düzeyde tutan, müşterisine değer veren bir kuruluş ise bu bizim sitemizdeki müşterilerin yeterince hızlı ve güvenli olarak site içerisinde dolaşımını, alışverişini sağlayacaktır. Biz bu barındırma işlemini ebetteki kendimizde yapabiliriz fakat bunun için gerekli olan bu konu hakkında üst düzel bir bilgi çok iyi bir internet bağlantısı ve yeterince donanımlı bir bilgisayardır. Eğer piyasada isim yapmak isteyen bir web sitesinin kurucusu isek gerçekten bu riski almaya değmese- ticaret için hosting başka bir anlamda o web sitesinin evi olup, eğer ne kadar büyük kullanışlı ise evimize gelen misafirlerimiz yani müşterilerim okadır rahat edecek ve memnun kalacaklardır.

Kişilerin e-ticarette belli noktalara gelip,sektörde güvenilir saygın kaliteli hizmet veren bir isim olması tatbiki müşterisine verdiği değer kadardır e-ticaret için hosting eşittir kaliteli hizmet demektir. Bu yüzden profesyonelleşmenin tek yolu profesyonellerle çalışmaktır.

Bir önceki yazımız olan E-Ticaret Dönüşüm Oranı Nasıl Artırılır? başlıklı makalemizde Dönüşüm Oranı Nasıl Artırılır, E-ticaret Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve E-Ticaret Satış Arttırma hakkında bilgiler verilmektedir.

E-Ticaret İle İlgili Diğer Yazılar

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.