E-Ticaret Sitelerinde Mobil Satış ve Mailing

Sergen Okur

E-Ticaret

E-Ticaret Sitelerinde Mobil Satış ve Mailing

Müşterilere belirli aralıkla indirim ve kampanyaları haber veren e-postalar göndermek etkili sonuç veren bir pazarlama yöntemi olsa da, yanlış kullanıldığı zaman tehlikeli bir silaha dönüşebiliyor. Günümüzde çoğu kullanıcı e-posta hesaplarını akıllı cep telefonu ve tablet cihazlarından kontrol ettiği için, göndermiş olduğunuz e-postaların da mobil cihaz uyumlu olması gerekir; tıpkı internet siteniz gibi.

Mobil Uyumlu E-Posta Gönderimi

Her halükarda mobil cihaz kullanan müşterilerinize ayak uydurarak adım atmanız size yarar sağlayacaktır. Şayet halen daha müşterilerinize e-posta göndermek için bir servisle anlaşmadıysanız, mailchimp.com adresini kullanabilirsiniz.

Profesyonel Mailing ile Satışlarınızı Arttırın!

2000 mail adresi ve aylık 12.000 posta gönderimine kadar ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu servis, mobil cihazlarla uyumlu olarak şablon üretebilmenize de olanak tanıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz tasarım oluşturucu servisiyle de tercih sebebi haline geliyor.

Yorumları Oku (1)

  1. Bekir Pekdemir

    Nihai kullanıcıya hitap eden ve tekstil vb ürünler satıyorsanız mailing işe yarıyor. Hizmet alanlarında ise faydalı olmuyor.

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.