E-Ticaretin 4 Yararı!

E-Ticaret artık her eve girmekle beraber, herkesin internet üzerinden bir şeyler yapma isteği ile oluşan, birçok insanın oturduğu yerden yaptığı satış ile sizlere birçok gelir kapısı aralamış olan bu kaynak ile artık çok daha mutlu ve huzurlu işler yapabileceksiniz. Bunun için önemli olan sağlam bir sunucu ve sağlam bir atılım fikri, elinizde bunlar olduğu anda artık yeni bir gelir kapınız ve temelleri iyi atarsanız gerçekten yıllarca ekmeğini yiyebileceğiniz bir yapı sizleri bekliyor.

1. Oturduğunuz yerden iş!
Eğer dışarısı çok sıcak, ya da soğuk ben dışarıda sahada çalışamam diyorsanız bu iş tam size göre. Kıvrak bir zeka, biraz akıl oyunu, birazda beceri ile fazla para kazanabilirsiniz. İşi büyüttükçe daha fazla gelir kaynağı kurup sizler iş sahibi olabileceksiniz.

2. Bilgisayar ve telefon yeterli!
Bu iş için bir bilgisayar internete bağlı olmak koşulu ile tabi ki birde cep telefonu ile bu işi götürebilirsiniz. Telefonla görüşmelerinizi internet üzerinden de al sat işlemleri ile çok fazla para kazanmanız mümkün.

3. Atılım fikri yeterli!
Basit bir atılım fikri olamamasına dikkat etmeliyiz. Çünkü basit bir fikirle kat edebileceğiniz yol çok kısa sürecektir. Ancak doğru ve tam isabet bir fikir ile geleceğiniz artık sizin ellerinizde olacak. Buradan kazacağınız sermaye ile sizin ne yapmak istediğiniz daha önemli hale gelecek.

4. Ufak bir sermaye!
Sizler bu iş için minik bir sermaye ayırmakla yükümlüsünüz. Hiçbir girişimin ücretsiz olamayacağı gibi bu durumda da sizler biraz olsun bunu düşünerek atılım fikirlerinizi buna göre planlamalı ve bu işlem için cüzi bir miktar ayırmalısınız. Böylece oluşacak aksilikler daha iyi bir domain ile sitenizi üst sıralarda tutmanız mümkün olacak.

Yorumları Oku (1)

  1. Eğer iyi bir sistem kurarsanız ve süreç sorunsuz ilerlemeye devam ederse dünyanın her yerinden çalışabilirsiniz. Tatilde, başka bir şehirde, evde ya da yurtdışında fark etmez.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.