Anasayfa Blog Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Reklamcılığı, arama motorlarında yer alan reklam alanları ve bu arama motorları üzerinde çıkan arama sonuçlarında uygun ve kullanıcıyı siteye çeken, siteye ve sonuca tıklamasına teşvik eden çalışmalar bütünüdür. Adwords ve SEO çalışmaları birer arama motoru reklam modelidir.


Mevcut Reklamlarınızdan Daha Fazla Verim Almanın 8 Sırrı

Yeniden Pazarlama (Remarketing) Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıyla daha sonra tekrardan iletişim kurma yöntemidir. Bu sayede daha önce markanız / web siteniz ile ilgilenmiş kullanıcılara tekrardan kendinizi hatırlatmış olup daha düşük maliyetlerle dönüşüm elde edebilme fırsatı yakalarsınız. Örneğin; sadece yeniden pazarlama kitlesi için özel bir kampanya oluşturabilir, yalnızca onların görebileceği ve belirli bir […]Adwords Nedir ?

Adwords bir çok kişi tarafından merak edilen ancak bir türlü tam olarak kavranamayan bir kelimedir. Adwords dünyanın en büyük arama motoru unvanına sahip google ile ortak geliştirilen bir kavramdır. Google ile ilişkilidir diyebiliriz. Bu durumu şu şekilde açıklayacak olursak kısaca reklam işi de diyebiliriz. Bu duruma açık arttırmalı reklam sistemi adını da verebiliriz. Bu değişik […]INSTAGRAM
add Takip Et