Anasayfa Blog Instant Articles Reklam

Instant Articles Reklam

Aslında bu özelliğin ismi Instant Articles, bu özellik RSS ya da HTML tabanlı olarak makalelerinizi otomatik olarak ekleyebilmenizi ya da manuel olarak yazı ekleyebilmenize yarıyor. Fakat bu özellik ile beraber Facebook artık hızlı makale yayınlayan kişilere kendi reklamlarını yayınlama fırsatı veriyor, yani bir nevi Adsense görevi görüyor.

Belirttiğiniz kategoriye göre ücret kazanabiliyorsunuz. Bu özellik 12 Nisan günü aktifleşti? Nasıl aktif ederiz? Nasıl para kazanmaya başlarız gibi en ince ayrıntısına kadar incelemek için ilgili makalelerimize göz atabilirsiniz.


Facebook Instant Articles ile Reklamdan Para Kazanın!

Facebook 12 nisan itibari ile ortalığı karıştıracak hamleler ile birkaç yenilik yayınladı ve bloggerlar olarak evde takla attık. Facebook’ta dolaşırken dikkatinizi sizin de çekmiştir belki, mobil içerikli gönderilerin yanında şimşek işareti yer alıyor ve tıklıyorsunuz site Facebook içerisinde açılıyor. Alt kısımda görseli incelediğinizde aaa ben görmüştüm diyeceksiniz. Aslında bu özelliğin ismi Instant Articles, bu özellik […]INSTAGRAM
add Takip Et