Anasayfa Blog kopya içerik kontrolü

kopya içerik kontrolü

Her sayfanın içerikleri özgün olmalıdır veya içerik güncelleştirme gibi bir alternatifiniz yoksa canonical etiketi ile alternatif uygulama yapabilirsiniz. Kopya içerik kontrollerini toollar aracılığıyla yapabilir ve düzenlemeleri daha rahat sağlarsınız.

Sayfanızın Google üzerinde görünürlüğünü artırmak için özgün içeriklere ihtiyacınız varken kopya içeriklerin kontrolü de sizin için önemli bir kural olmalı. Kopya içerik kontrolü sanıldığı kadar zor ya da imkansız bir çalışma değil. Bazı algoritmaları olan siteler, söz konusu içerikleriniz için kopya içerik kontrolü sağlayabiliyor. Çoğu ücretsiz olan bu toolbarlar sayesinde siz de hem metinlerinizde tekrarlanan içerikleri ve görselleri kolay tespit edebilirsiniz. İşte kopya içerik kontrolü yapan ücretsiz toolbarlar.


Diğer Yazılarımız

Başarılı Bir Google Ads Reklam Metni Oluşturmak İçin 5 Etkili İpucu

1.İlk Karşılaşma Önemlidir: Karakter Sınırlarını Zorlayarak Mesajınızı Potansiyel Müşterilerinize Tam Olarak Aktardığınızdan Emin Olun Reklam metinlerini yazarken aşağıdaki yaklaşımları tercih etmek, ilk karşılaşmayı yani metin reklamınızı daha cazip ve okunabilir hale getirecektir. 30’ar...Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et