Anasayfa Blog SEO Nedir

SEO Nedir

SEO (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir.  Türkçe’de Arama Motoru Optimizasyonu olarak kullanılmaktadır.


Dijital Reklamcılığın Yeni Yüzü: SEO

Tüm Dünya’da reklam engelleme uygulamaları herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Birçok marka buna önlem alabilmek için çeşitli stratejiler üretmeye ve büyük bütçeli kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Ancak bir sorun var! Tüketici dijital dünyada reklam görmekten, girdiği her sitede ‘Satın Al, Çekilişe Katıl, Hemen Sahip Ol!’ gibi reklam içerikleri bombardımanına yakalanmaktan yoruldu. Tam bu durum vuku bulmuşken; […]SEO Nedir ?

Hemen hemen her sektörün, ürünlerini gündeme getirmek için reklama ihtiyacı vardır. Eğitim alanında dershaneler; teknoloji alanında donanım ve yazılım şirketleri; internet alanında ise web siteleri bu yola başvurmaktadırlar. Burada karşı karşıya kalınan topluluğun çokluğu değil; toplulukla yapılacak olan iletişim önemlidir. Bu iletişim, her zaman reklamlar ile kurulamayabiliyor. Örneğin bir web sayfasında her bir taraftan reklamların […]INSTAGRAM
add Takip Et