Mobil Cihazlara Uyumlu E-Ticaret Sitesi

Yurtdışında bir hayli yaygın olan mobil cihazlar üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı, ülkemizde de her geçen gün giderek yükselen bir değer haline dönüşüyor. Bu esnada sanal mağazalarını mobil cihazlarla uyumlu hale getiren siteler, müşterilerinin arzu ettikleri ürüne cep telefonu ve tablet cihazları üzerinden ulaşabilmelerini sağlıyorlar.

E-Ticaret Sitelerinde Gelecek Nesile Dönük Stratejiler

Hem prestij, hem de kullanıcı deneyimi açısından mutlaka yarar sağlayacak olan mobil cihazlarla uyumlu olma özelliğine e-ticaret sitenizde yer vermiyorsanız, çok şey kaybettiğiniz söylenebilir. 2015 yılında dünya genelinde 163 milyar dolar civarında olacağı tahmin edilen mobil alışveriş kervanına sizler de tez elden katılarak sektörde farklılık oluşturabilirsiniz.

E-Ticarette Mobil Uyumlu Alışveriş ve Tema

E-Ticaret sistemlerinde artık büyük önemler kapsayan ve mobil alışverişi ileride üst düzey seviyede arttıracak özelliklerden biri olan mobil alışveriş her site için büyük bir avantaj olacaktır. Çünkü insanlar artık alışverişlerini sadece bilgisayar üzerinden değil mobil üzerinden yapıyor, diğer bir deyişle bilgisayarın olmadığı her yerde alışverişler daha fazla şekil alarak tablet PC yada akıllı telefonlar üzerinden yürüyor.

Yorumları Oku (1)

  1. Mobil uyumlu uygulamalar ile kitlenizi arttırabilirsiniz. E-ticaret sitenize gelen trafiğin neredeyse iki katı trafiği mobil uygulamalarınız ile sağlayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.