SEO Yatırım Getirisi (ROI) ile Satış Kitlenizi Artırın

Günde milyonlarca kişi arama motorları üzerinden alışveriş yapıyor, bilgi sahibi oluyor ve ticari kimlikleri konusunda güçleniyor. SEO Yatırım Getirisi ROI  ile birlikte sağlanacak yatırım getirisi SEO için harcayacağınız ücretleri yüksek derecede geri çeviriyor ve sizlere arama motorları üzerinden ticari bir hayat yolu açıyor.

SEO için harcayacağınız ücretleri arama hacmi ve ürün asgari fiyatı ile hesaplaya bileceğiniz araçlardan biri olan SEO Yatırım Getirisi ROI aracıyla hitap ettiğiniz kitleye uygun olarak SEO ile kazanabileceğiniz aylık kazanç net olarak hesaplanmaktadır.

E-Ticaret sektörlerini yakından inceleyen bu konuda arama hacimlerine ve ürün fiyatlarına bağlı olarak seçtiğiniz kelimelerde %2 geri dönüşüm olarak belirlenen SEO Yatırım Getirisi (ROI)   analiz aracında potansiyel müşteri kitlesi ve %98’lik bir kayıp belirtilerek gerçek alıcı kitlesini en düşük oranlara düşüren bu arama size kazandırabilecek minimum sayıları hesaplıyor.

Yorumları Oku (1)

  1. SEO yapmayı denedik fakat çokta başarılı sayılmayız. Bu konuda sizlerden destek alabilir miyiz? Bütçeleriniz çok yüksek midir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.