+90 216 599 0495
+90 216 599 0495

Etkili Bir Banner Tasarımı Nasıl Yapılır?

Etkili Banner Yapma

Banner online reklamlarda kullanılan bir araç olarak siteye ziyaretçi çekmek konusunda oldukça etkilidir. Görsel olan banner kullanıcının karşısına çeşitli yerlerde çıkabilir. Önemli olan tıklanan etkili banner yapma ve uygun yerde kullanmaktır. Banner hem ekonomik hem de etkili bir online reklam aracıdır. Bu nedenle doğru tasarlanmalı ve doğru şekilde kullanılmalıdır.

Tıklanan Banner Özellikleri

Tıklanan banner sade ve temiz tasarıma sahip olur. Kolay anlaşılır ve ilgi çekici banner tıklanır. Hedef kitleye ulaştırılmak istenen mesaj etkili olmalıdır. Banner tasarımında renk seçimi de önemlidir. Kullanıcıyı yormayan ama dikkatini çeken renkler tercih edilmelidir. Animasyon kullanılıyorsa fazla hareketli olmamalıdır. Aynı bannerların yayınlanması kullanıcıyı sıkar. Bu yüzden sürekli değiştirilmelidir.

Etkili Banner Yapma Banner online reklamlarda kullanılan bir araç olarak siteye ziyaretçi çekmek konusunda oldukça etkilidir.Görsel olan banner kullanıcının karşısına çeşitli yerlerde çıkabilir.
Making Effective Banners Banner is very effective in attracting visitors to the site as a tool used in online advertising. The visual banner can appear in front of the user in various places.
SAVE
CONTINUE
view saved words →

Don’t translate on double-click

Don’t show floating button

No Internet Connection
  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Turkish -> English…
    • Create a new word list…
  • Copy

Yükselmeye hazır mısınız?