444 4 915
Facebook Reklam Analiz Aracı » Webtures
444 4 915

Facebook Reklam Analiz AracıFacebook Reklam Analiz Aracı

Facebook reklamlarının işletmeler için istedikleri hedefe ulaşabilme konusunda başarılı sonuçlar vermesini istiyor. Bu nedenle de reklam analizi gibi reklam yönetme olanakları sunuyor. Facebook reklam analiz aracı reklam performansının ölçülmesine olanak tanıyor. Yayınlanan reklamların geri dönüşünün nasıl olduğunu anlamak için analiz değerlerine bakmak yeterli oluyor.

Facebook Reklam Raporları

Facebook analiz aracı ile sağlana verileri raporlamanızı da sağlıyor. Reklam performanslarına ilişkin raporları reklam raporları özelliği ile düzenlemek mümkün. Haftalık olarak rapor alabiliyorsunuz. Belli bir hedef kitle üzerinde reklamlarınızın ne kadar etkili olduğunu haftalık rapor olarak alabilirsiniz. Ölçümlerin raporlanması ve haftalık olarak size gönderilmesini isteyebiliyorsunuz. Raporlar sayesinde reklam etkisini ölçebiliyorsunuz.


Facebook’un Yeni Reklam Analiz Aracı: Delivery Insights

Facebook, dün bloğunda yepyeni reklam aracı Delivery Insights’ı (Yayın Durumu İstatistikleri) tanıttı! Facebook, reklamverenlerin reklamlarından daha fazla verim alması adına sık sık güncelleme yaparak bu alanda 1 numara olmayı hedefliyor. Reklam panelinde yer...Facebook Reklam Analiz Aracı Dışındaki Diğer Yazılarımız

Yükselmeye hazır mısınız?