444 4 915
444 4 915

Instagram Görsel BoyutlarıEn popüler sosyal medya kanalı olan Instagram ne kadar kaliteli ve uygun görseller paylaşırsanız o kadar işinize yarayacaktır. Instagram görsel boyutları ne kadar olmalı sorusunun cevabını bilerek kurallara uygun görseller paylaşabilirsiniz. Farklı görsel paylaşımlarında görsel boyutları da farklı oluyor. Instagram paylaşımlarında dikkat etmeniz gereken güncel ınstagram görsel boyutları şöyle:

  • Instagram Profil Görseli için; 110 px X 110 px
  • Instagram Kare Paylaşımların Görseli için; 1080 px X 1080 px
  • Instagram Dikey Paylaşımların Görseli için; 1080 px X 1350 px
  • Instagram Yatay Paylaşımların Görseli için: 1080 px X 566 px
  • Instagram Hikâye Görseli için; 1080 px X 1920 px


Sosyal Medya Görsel Boyutları

Sürekli Facebook’un kapak boyutu neydi, Instagram’da paylaşım görseli ebatları neydi diye düşünmenize son verecek güncel bir infografik hazırladık. Güncel Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Instagram,Tumblr ve YouTube sosyal medya görsel boyutlarına aşağıdaki infografikten ulaşabilirsiniz....Instagram Görsel Boyutları Dışındaki Diğer Yazılarımız

Markalar Snapchat’i Pazarlamaya Yönelik Nasıl Kullanabilir?

Henüz yeni çıktığında (2011) SnapChat, kullanıcıların birbirlerine zamanla kendi kendini silen içerikler gönderebildiği bir özel mesajlaşma uygulaması olmanın biraz daha ilerisindeydi. Uygulama ile birlikte fotoğraf ve videolar kişiye ya da bir grup kullanıcıya...Yükselmeye hazır mısınız?

Bizi Arayın Teklif Alın