444 4 915
444 4 915

Pinterest İle E-Ticaret FarklarıPinterest İle E Ticaret Farkları

E ticaret firmaları için sosyal medyaların kullanımı oldukça önemlidir. Son dönemlerde Facebook ve Instagram gibi popüler platformların yanına Pinterest de eklenmiştir. Markaların da büyük rağbet gösterdiği platform birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle Pinterest ile e ticaret farkları bilinmeli ve platformdan en iyi şekilde fayda sağlanmalıdır.

Pinterest Özellikleri

Çok sayıda kullanıcıya sahip olan Pinterest, e ticaret firmaları için olmazsa olmaz bir mecra haline gelmiştir. Ayrıca Pinterest ile e ticaret farkları düşünüldüğünde platformun en iyi şekilde kullanılması gerektiği açıktır. Hashtag ve Pin gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Pinterest, hedef kitleye erişimde en iyi kanallardan biri haline geliyor.

 


Pinterest İle E-Ticaret Farkları Dışındaki Diğer Yazılarımız

Fijital Uygulamalar

Daha önceki yazılarımızda Fijital Dünya‘nın ne olduğundan bahsetmiştik kısaca hatırlatmak gerekirse,Fijital kelimesi fiziksel ve dijital kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. İnovasyonu iliklerimize kadar yaşadığımız günümüzde sanal dünyanın fiziksel ortama taşınması olarak tanımlayabileceğimiz fijital dünya bize...Dijital Melek Yatırımcılık 2. Dönem Sonuçları Açıklandı

Dijital dünyada yüksek potansiyelli ve sürdürülebilir girişimleri dijital pazarlamanın her alanında destekleyen bir melek yatırım modeli olan Dijital Melek Yatırımcılık 2. Dönem kazananları açıklandı. Temmuz ayında başvuruları açılan Dijital Melek Yatırımcılık 2. Dönem...Yükselmeye hazır mısınız?

Bizi Arayın Teklif Alın