444 4 915
444 4 915

Site İçi BağlantıSite İçi Bağlantı

Web sitesine gelen ziyaretçilerin bulundukları sayfadan hemen çıkmak yerine diğer sayfalarda gezinmeleri için birçok teknik kullanılır. En çok kullanılan tekniklerden biri ise site içi bağlantı yöntemidir. Bu yöntemde herhangi bir içerikte yer alan linkin sitenin başka bir sayfasına ziyaretçileri yönlendirilir. Bu tür linklerde bulunan içerikler genel olarak bir önceki içerikle benzer konulardadır.

Site İçi Bağlantı İle SEO Çalışmaları

Site içi bağlantı SEO çalışmalarında sıklıkla kullanılır. Çünkü bu tür linkler arama sonuçlarında web sitesini üst sıralara taşır. Bu nedenle web sitesinde paylaşılan içeriklerin daha hızlı bir şekilde indekslenmesi için site içi link kullanımına dikkat edilmesi büyük önem taşır.


Site İçi Bağlantı Dışındaki Diğer Yazılarımız

Facebook Etkileşiminizi Arttıracak 5 İpucu

1-Doğru İçerikler Üret Facebook İstatistikten “Gönderi Türlerini” inceleyerek en çok erişim ve etkileşim almış gönderi türlerini belirleyin. İçeriklerinizi bu veriler doğrultusunda oluşturun. Paylaşacağınız içerikleri en çok etkileşim alan gönderi türlerine göre uyarlayın. Örneğin:...Sesli Arama Dijital Pazarlama Temellerini Nasıl Yönlendiriyor?

İnternet, toplumdaki yerini günlük yaşamın en önemli şeylerinden biri haline getirdi. İnternetin büyüklüğünün mucizesi, arama motorlarının inanılmaz teknolojisi tarafından sağlanmaktadır. Arama motorlarında, SEO’nun ortaya çıkmasıyla birlikte ilk sayfa ve en üstte yer alma...Yükselmeye hazır mısınız?