444 4 915
Ünlü Pazarlamacılardan Sözler » Webtures
444 4 915

Ünlü Pazarlamacılardan SözlerÜnlü Pazarlamacılardan Sözler

Dünyanın en başarılı dijital pazarlamacılarından ilham veren sözler duymak yaptığınız işte yeni bakış açıları keşfetmenizi sağlayacaktır. İşte dünyanın en ünü pazarlamacılarından sözler;

MOZ’un Kurucusu Rand Fishkin

İnsanlara bir hikâye anlatın. Hikâyenizi doğru ve saygı uyandırıcı şekilde tasarlayın ve ne olursa olsun hikâyenizi “alakalı” yapın.

NextView Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jay Acunzo

Asla bir aslanı salata ile beslemeye kalkışmayın. Yani müşterilerinizle gerçekten konuşun. Onların kullandıkları dili kullanın. Onların konuştukları şeyler hakkında konuşun.

LinkedIn İçerik Pazarlaması Başkanı Jason Miller

İçerik eğer alakalı değilse sadece gürültüden ibarettir.

MarketingProfs CCOAnn Handley

Her ne kadar pazarlamayı bütün tüketicilere ve müşterilere yönelik yapsanız da aslında tek bir kişi ile iletişim kuruyorsunuz.


Ünlü Pazarlamacılardan Sözler Dışındaki Diğer Yazılarımız

E-Ticarette Başarı ve 16 Faydalı Bilgi

Günümüzde internet oldukça fazla kullanılan ve bir hayli insanın yararlandığı bir nimettir. Pek çok işimizi internet sayesinde yapmaktayız. Gerek alışverişlerimiz olsun gerek sınavlara yapacağımız başvurular olsun gerekse de film ve video izlemelerimiz gibi...E-ticaret Sitelerinde Kıtlık Prensibi Uygulamaları

Kıtlık Prensibi ( Scarcity ), limitsiz insan talebi karşısında limitli kaynakların yetersiz kalması üzerine kurumuş temel bir ekonomik prensiptir. Bu yazıda Kıtlık Prensibi’nin, e-ticaret sitelerinde kullanıcıları ikna etme konusunda nasıl kullanılabileceğini örnekler vererek açıklamak...Yükselmeye hazır mısınız?