444 4 915
444 4 915

Yaratıcı Blog BaşlıklarıYaratıcı Blog Başlıkları

İnternet kullanıcı davranışları alanında yapılan araştırmalar kullanıcıların bir içeriği okumak için ilk olarak başlığı dikkate aldığını gösteriyor. Başlık ilgisini çekmezse dijital gezgin yolculuğuna devam ediyor ve anında başlığı kötü olan blog yazılarını geride bırakıyor. Kullanıcının ilgisini çekecek yaratıcı blog başlıkları yazmak bu nedenle çok önemli.

Popüler Yaratıcı Blog Başlıkları

Blog başlıkları bazı özelliklerine göre sınıflandırılıyor. Listeleme başlıkları, soru cevap başlıkları, rakam ve istatistik başlıkları, merak uyandıran başlıklar gibi başlık çeşitlerinden söz etmek mümkün. Ama en etkili başlıklar gerçekten özgün olan başlıklar oluyor. Okuyucuyu yazıya davet eden, burada bir şey var dedirten başlıklar her zaman tıklanan başlıklardır.


Yaratıcı Blog Başlıkları Dışındaki Diğer Yazılarımız

LinkedIn Üzerinden Daha Geniş Kitlelere Nasıl Erişilir?

LinkedIn üzerinden daha geniş kitlelere erişme gibi bir niyetiniz varsa, algoritmanın mantığını anlamanız gerekiyor. Aslında LinkedIn’in kullandığı algoritmayla ilgili size söylemek istemediği bazı sırları var. Şimdi bu sırları açığa çıkarma zamanı… LinkedIn’in en...Yükselmeye hazır mısınız?