444 4 915
Yeniden Pazarlama Listesi » Webtures
444 4 915

Yeniden Pazarlama ListesiYeniden Pazarlama Listesi

ReMarketing yani yeniden pazarlama dijital pazarlama alanında sın zamanlarda oldukça sık duyduğumuz bir kavram. Yeniden pazarlama siteyi ziyaret eden kullanıcılara yönelik bir pazarlama yöntemidir. Ürünleri yeniden pazarlamayı amaçlayan bu yöntemde yeniden pazarlama listesi önemli bir yer tutar.

Yeniden Pazarlama Listesi Nasıl Yapılır?

Yeniden pazarlama listesi çeşitli şeyler baz alınarak yapılabilir. Siteyi ziyaret eden belli bir bölüme girmiş olan ziyaretçiler listelenebilir. Belli bir ürünü araştırmış olan ziyaretçiler listelenebilir. Benzer ürünlere bakan ziyaretçiler listelenebilir. Popüler kategoriler listesi yapılabilir. Ürünleri yeniden incelemeye teşvik edecek reklamları bu listelerdeki ziyaretçilere göstermek satışları arttıracak etkiye sahiptir. Ziyaretçilerin ilgi duyduğu ürünlerle ilgili özel reklamlarla karşılaşması sağlanabilir.


Reklam Çalışmalarınız İçin En İyi Hedefleme Yöntemleri

Müşterilerinizin Yaşam Boyu Değerlerini Bilin Müşterinin ilk alışverişinden başlayıp, yıllar boyunca yaptığı tüm işlemlerinden ötürü kazanılan toplam kar, “müşterinin yaşam boyu değeri” olarak bilinmektedir. Bu sebeple müşterilerinizin sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetten ne...Yeniden Pazarlama Listesi Dışındaki Diğer Yazılarımız

Yükselmeye hazır mısınız?