WEBTURES PLATINUM

WEBTURES PLATINUM

Türkiye’de SEO alanında 7 yıldır hizmet veriyor olan Webtures, App Store uygulaması ile hizmetlerini genişletti. Webtures Platinum adını taşıyan uygulama ile kullanıcılara cep telefonundan da ulaşmayı amaçlıyor. Bu uygulama sayesinde gün içinde SEO hizmetlerine telefonunuzdan erişebilir, SEO ile ilgili haberleri daha kolay öğrenebilir ve birçok bildirimi telefonunuzda görebilirsiniz.

NASIL BİR UYGULAMA?

BİLDİRİM SİSTEMİ

Bildirim Sistemi sayesinde güncel haberleri öğrenebiliyor, yenilikler ve önemli bilgilerden haberdar olmuş oluyorsunuz. Bu sayede bilgisayarınız bulunmasa da telefonunuzla sektöre ayak uydurabiliyorsunuz.

KİTAPLAR

Bu bölümde, Webtures kurucusu Kaan Gülten’in yazmış olduğu Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitapları yer almakta. Ayrıca uygulamaya tekrar girdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilme özelliği de mevcut.

SEO Araçları

Bu sayfada, web sitesi hizmeti gibi faydalanabileceğiniz sıra bulucu, link uyumu, tag density ve site analizi gibi birçok hizmetten faydalanabilmeniz sağlanmış.

Fatura Ödeme ve Çalışılan Kelime Takibi

Müşterilerin de faturalarını ödeyebilmeleri, toplantı talebinde bulunabilmeleri ve çalışılmış olduğu kelimelerin durumunu görebilmelerinin sağlanması da uygulamanın oldukça önemli bir hizmeti olarak karşımıza çıkıyor.

Webtures Mobile

Bu sekmede kullanıcılar, Webtures’ın SEO ajansları arasında gerçekleştirdiği ilklerden biri olan Webtures Mobile aracının nerelerde olduğuyla ilgili bilgi sahibi de olabilir, kendini adeta bir dedektif gibi hissederek aracın istihbaratını sağlayabilirler.

Günlük sıralama sorgulama hatırlatıcısı ile web sitenizin düzenli takibini yapmanız ve durumunu takip etmeniz sağlanmaktadır. Ayrıcalıklar kısmından da ajans hakkında tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Özellikle müşteriler için oldukça önemli gibi gözüküyor. İlk olarak App Store’da karşımıza çıkan uygulama, gelecekte Android’e de göz kırpıyor. Görünen o ki; Webtures Platinum, bu işlevsellik ve kaliteli hizmetle iki platformda da oldukça başarılı olacak gibi duruyor.

webtures platinum görüntüle

Bir önceki yazımız olan Reklam Verenler Facebook'un Denetlenmesi İçin Baskı Yapmalı Mı? başlıklı makalemizde Facebook Business Manager, Facebook Reklam ve Markaların Facebook Yönetimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Dijital Pazarlama İle İlgili Diğer Yazılar

Yorumlar (3)

 1. Merhaba,
  android uygulaması ne zaman yayınlanır acaba? Ayrıca kullanım için herhangi bir ücret ödenmesi gerekecek mi

  Cevapla
 2. android için uygulama yok mu? sadece app store da mi var?

  Cevapla
 3. Neden Android için yok ?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.