Girişim hızlandırma
Girişim Hızlandırma Programı
Dijital dünyada yüksek potansiyelli, sürdürülebilir işler kurmak isteyen genç girişimcileri fikir aşamasından üretim aşamasına kadar destekleyen dijital girişim hızlandırma programıdır.
Girişim Süreçlerini Hızlandırıyoruz
Kurumsal şirketler, bireysel girişimciler ve üniversite öğrencileri için oluşturduğu
"Girişim Hızlandırma Programı" nı hayata geçirdi.
Genç girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmek için ortaya çıkan bu platform aracılığıyla ülkemizde hayata geçen Start-up’lara dijital girişimcilik ve SEO konusunda destek olunacaktır.
SEO odaklı dijital pazarlama
SEO odaklı yaratıcı dijital pazarlama ajansı Webtures tarafından hayata geçirilen Start-up girişimlerine özgü bu programda girişimlerin dijital pazarlama kanallarının altyapısı oluşturulacak ve iş planı hazırlanacaktır.
Startup girişimlerinin marka değerini geliştirmek, sunduğu hizmetlerde fark yaratmak rakiplerinden farklı bir dijital iletişim stratejisi oluşturmak için Webtures, yılların vermiş olduğu tecrübe ile yerli girişimleri bu programda desteklemeye karar verdi.
Amacımız Start-up'ların girişimci ruhunu desteklemek
Webtures bünyesindeki Dijital Pazarlama Uzmanları tarafından hazırlanan kampanya stratejileri sayesinde girişimler hak ettiği değeri kısa sürede yakalayacaktır. Programın temel amacı Start-up'ların girişimci ruhunu desteklemek, çıktıkları zorlu yolculuklarında hedeflerini gerçekleştirirken onların yanında güçlü bir yol arkadaşı olarak yer almaktır.
Bir fikrin mi var ?
Girişim Hızlandırma Programı, ‘’ bir fikrim var’’ diyen tüm girişimcilere kapılarını açıyor ve onları başarıya ulaştırmak için tüm destekçileriyle birlikte genç girişimcilerin yanında yer alıyor.
Girişim Hızlandırma Programı
Girişim Hızlandırma Programı iş hayatına yeni atılan Startuplar için Webtures tarafından geliştirilmiş bir destek programıdır. Bu süreç içerisinde girişimlerin marka inşaası ve dijital pazarlama stratejileri oluşturulur. Sonrasında Startuplar dijital dünyada yerlerini almaya hazır olur.
İletişim
İletişim ve daha detaylı bilgi için: info@webtures.com adresinize mail atabilirsiniz.
GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMINA DESTEK VERENLER
BAŞVURU YAP

Webtures ile yükselmeye hazır mısınız?

Elindeki ürünü pazarlamak, internet sitesine ziyaretçi sağlamak