Anasayfa İş Geliştirme
Dijital iş geliştirme

Webtures dijital pazarlama alanında Türkiye’nin öncüsü olarak hizmet vermeye devam ediyor. Dijital iş geliştirme alanında markalara yenilikçi pazarlama stratejileri oluşturarak, piyasa değeri artırmayı hedefliyoruz.

yeni is gelistime

Markaların iş modellerini ve dijital süreçlerini geliştirip daha verimli ve karlı çalışmalarını sağlıyoruz. Bu çalışmalardan biri de Growth Hacking! Yeni nesil Start-up ve teknoloji girişimleri tarafından sıkça kullanılan pazarlama ve müşteri kazanma stratejisine Growth Hacking denir. Projenin en doğru ve verimli analizler ile birlikte en kısa sürede en yüksek performansı vermesi için yapılan çalışmaların tümünü Growth Hacking çatısında inceleyebiliriz.

Marka bilinirliğini ve ürün/servis satışını ya da üye/kullanıcı sayısını artırmak adına ürün geliştirme ve pazarlamanın bir arada olduğu, yaratıcılık, analitik düşünce, sosyal analizler ve ölçümler, medya takibi, gündem ve ARGE çalışmalarının hepsinin ortak noktada harmanlanması sonucunda dijital çağın en etkili pazarlama yöntemlerinden birisi olan Growth Hacking projenizi başarıya ulaştırır. Webtures bu konuda tüm iş geliştirme süreçlerine alanlarında profesyonel ekibiyle büyük bir titizlikle yaklaşmaktadır.

growth hacking

Dijital iş geliştirme sürecinde İlk iş olarak uzman ekibimiz, markanızı her yönüyle analiz ediyor, geliştirilmesi gereken yönlerinizi buluyor ve nokta atışları yapılıyor. Daha sonra kısa ve uzun vadeli planlarla neler yapabiliriz, neleri geliştirebiliriz, eksik yönler neler, bunlar üzerine düşünüyoruz. Kısacası dijital mecra nasıl daha verimli kullanılır sorusu üzerinde yoğunlaşıyoruz. Dijital dünya sürekli gelişiyor ve iş geliştirmek için zamana ayak uydurmalısınız. Markanız için Webtures uzman ekibiyle sürekli gelişen teknolojik yeniliklere kolayca adapte olup, markanızın trendlere uygun pazarlama stratejileri hazırlamalarını sağlar.

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et