NEDEN WEBTURES
SEO’da KENDİMİZE GÜVENİYORUZ!
SEO AJANSLARI GOOGLE PARTNERİ DEĞİLDİR!
Çünkü Google iş ortaklığı sadece Adwords yani reklam çalışmaları için geçerlidir. Adwords alanında çözüm ortağı olan Türkiye’de binden fazla firma ve şahıs bulunmaktadır. Birçoğu bu alandaki 1 sınavla alınabilecek yetkinlik sertifikasını SEO çalışmalarını pazarlamakta da tamamıyla asılsız bir şekilde kullanabilmektedirler.
ÖDEME TAAHHÜDÜ İSTEMİYORUZ.
1 yıl, 6 ay vs. gibi sürelerle düzenli ödeme taahhüdü istemiyoruz. Çünkü çalışmalarımıza güveniyoruz. Müşterilerimizi memnun ettikçe çalışmaları gerektiğini düşünüyor ve bizden memnun olmamanız için hiçbir neden olmadığını biliyoruz
ASILSIZ GARANTİLER VERMİYORUZ.
Gerçekçilikten uzak veya gerçekten başaracağımızı bildiğimiz hedefleri bile firma prensibi sebebiyle garanti etmiyoruz. Sadece işi alma odaklı çalışmıyoruz memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve en gerçekçi bulduğumuz taahhüdü sözleşmeyle sunuyoruz. İlerleme Garantisi ! Küçük bir not : Ekol Lojistik ile yaptığımız toplantıda şu dile getirildi; “Onlarca firma ve şahıstan teklif aldık, rakibimizin isminde bile ilk sıra garantisi verenler oldu, ancak en gerçekçi garantiyi veren siz oldunuz ve sizi tercih ettik!”
HİÇBİR İŞLEMİ OTOMATİKLEŞTİRMİYORUZ.
Deneyimlerimiz gösterdi ki, otomatikleştirilmiş ve aşırıya kaçılmış her işlem bir süre sonra mutlaka zararlı hale gelmektedir. Google her geçen gün kendini yenileyerek bunlara önlem almaktadır. 35 kişilik ekibimiz ile tamamıyla manuel el ve beyin gücüyle çalışmaları yürütüyoruz ve manuel olduğunu garanti ediyoruz.
RAPORLAMALARI GÜNLÜK VE HAFTALIK YAPIYORUZ
Çalışma türü ve yoğunluğuna göre, günlük ve haftalık raporlar sunuyor, sizin adınıza internet dünyasında attığımız her adımı şeffaf bir şekilde tarafınıza iletiyoruz. Anlık raporlamalar ile çalışmalarınızı çok yakından takip edebiliyorsunuz.
35 KİŞİLİK UZMAN EKİP
Düzenli olarak büyüyen ve nitelikli çalışanlarımızla tam anlamıyla profesyonel bir seo hizmeti sunuyoruz. SEO adına etkili olan bir virgülü dahi gözardı etmiyoruz. Ekibimizin tamamı Tam Zamanlı Webtures’in adalar manzaralı ofisinde çalışmaktadır.
TAMAMEN ETİK TEKNİKLER
Sürekli olarak yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmaları sayesinde, en etkili ve etik teknikleri uyguluyoruz, yaptığımız online ve yazılı basınlarda etik çalışmaların gerekliliğine vurgu yapıyoruz. Webtures olarak zararlı işlemlerle ceza alan sitelere yönelik çözümler de sunmamıza rağmen, böylesi durumlara maruz kalınması halinde yol açılan maddi ve zaman kaybının telafisinin zor olacağını bildiğimiz için firmaları bu yönde etik işlemler yapmaları konusunda uyarıyoruz.
WEBTURES GÜVENCESİ VE KALİTESİ
Webtures olarak açıldığı günden bu yana zirvedeki yerini koruyor, en güncel ve yeni teknikleri paylaşarak sektöre yön gösteriyoruz. 24 saat içinde yanıt garantili uzmana sorun bölümü ile sektördeki herkesin SEO hakkındaki sorularına yanıtlar veriyoruz.
UZMANINDAN SEO
28. Baskıya ulaşarak 30.000 adetlik satış rakamı ile satış rekorları kıran kitabımızla sektöre SEO’yu öğrettik! Teknik bir kitap olmasına rağmen birçok romanı bile geride bıracak bu satış başarısı, yaptığımız işin doğruluğunu bir kez daha kanıtlar niteliktedir. Birçok rakibimizin de SEO’yu gerçek anlamıyla öğrenerek daha doğru ve etik çalışmalar yürütmesine vesile olduğumuz bu kitap ile Türkiye’ye SEO öğretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
SORULARLA SEO
23. Baskısıyla kitapçılarda yerini alan son kitabımız, sektördeki webmaster ve seo uzmanlarının en çok karşılaştığı sorulara yanıtlar şeklinde yayınlanmıştır. Kaan Gülten’in “ustalık eserim” olarak tanımladığı bu kitap, SEO adına tam bir beyin fırtınası niteliğindedir. Seo uzmanlarının başucu kitabı olan sorularla seo Google’ın son 2 algoritmasına yönelik önceden atıfta bulunarak geleceğin seo çalışmasına yönelik yaptığı tahminlerin de ne derece doğru olduğunu kanıtlamıştır.
SEO’DA KENDİMİZE GÜVENİYORUZ!
Birçok sosyal medya ajansı ve web tasarım firması maalesef ticari kaygılarla ve sadece maddiyat odaklı yaklaşımlarla SEO taleplerini de geri çevirmemek için bu hizmeti verdiğini dile getirmektedir. Ancak tamamıyla bilgi ve deneyime bağlı bu çalışmaların, bahsedilen kaygılarla yürütülmesi fayda vermek yerine mutlak zararlara yol açmaktadır.
KENDİ KAYNAKLARIMIZI KULLANMIYORUZ!
Kendi kaynaklarımızı kullanıyoruz diye bunu bir avantaj gibi sunan seo firmalarına aldanmayınız. Çünkü bir seo firmasının kaynaklarına ne derece bağlı bir seo çalışması yaparsanız, o derece çalışmayı sonlandırma noktasında da kötüye kullanımla karşılaşır ve zarara uğrarsınız. Özetle bir seo firmasının kendi kaynakları üzerinden sağlanmış bir fayda varsa, anlaşmanın sonlandırılması durumunda maalesef bunlar kaldırılarak tüm faydayı yitirmeniz söz konusu olmaktadır. Yani bir seo satın alması değil kiralaması gerçekleştirmiş olursunuz. Webtures olarak biz kesinlikle kendi kaynaklarımızı kullanmadığımız gibi, tüm çalışmaların kalıcılığı konusunda da, sadece çalışma süreci boyunca değil, çalışma sonlandırıldıktan sonra da sözleşme ile garanti vermekteyiz.
AYNI SEKTÖRDEN İKİNCİ BİR MÜŞTERİYİ KABUL ETMİYORUZ.
Etik çalışma anlayışımız gereği, aynı kelimelerde ikinci bir siteye kesinlikle çalışma yapmıyoruz. Bu konudaki şeffaflığımızı, site sahiplerinin bile test amaçlı telefonla arayarak teklif almak istemelerine olumsuz yanıt alacağını belirterek kanıtlıyoruz.
SEO ÇALIŞMALARINDA SÜRPRİZ MAALİYETLER ÇIKARMIYORUZ.
Site dışı SEO çalışmaları için kullanacağımız makaleler ve premium SEO araçları gibi gereçler için ekstra ücret talep etmiyoruz. Yapacağımız çalışmalara ait maliyetler anlaştığımız ücrete dahildir.
HER SİTE İÇİN SABİT ÇALIŞMA PLANI KURGULAMIYORUZ.
Sağlıklı bir çalışma stratejisi geliştirmek açısından keyword, site, rakip, sektör gibi totalde 10 güne ayırdığımız ilk ve temel analiz çalışmalarıyla, siteye ve sektöre ait dinamiklere tam anlamıyla hakim olabiliyoruz. Sabit bir çalışma planımız olmadığı için sektörün dinamikleri ve sitenin ihtiyaçları doğrultusunda siteniz için özel bir çalışma planı kurguluyoruz.
İLERLEME RAPORLARINI AYLIK OLARAK SUNUYORUZ.
Aylık düzenli olarak sıralama ve ilerleme raporu tarafınıza sunuyoruz. Böylelikle çalışmaların etkisini her ay sonunda net olarak gözlemleyebiliyorsunuz.

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et