İstanbul Alerji

Alerjik hastalıklar alanında tedavi çözümleri sunan bu alanda ün kazanmış Prof. Dr.Ahmet Akçay’ın kliniği olan İstanbul Alerji üzerinden yürüttüğümüz dijital reklam çalışmaları ile kliniğin günlük ortalama randevu sayısını 30 gibi yüksek bir rakama çıkarmayı başardık.

Detaylar
İstanbul Alerji
Endüstri Sağlık

Verdiğimiz Hizmetler

İstanbul Alerji ADS Süreci

Nasıl Başardık?

Kampanya ağacını maksimum kırılımlara bölerek doğru anahtar kelime seçimi, gruplandırması ve eşleşme türleri ile reklam gruplarını oluşturduk. Bu gruplara özel tıklama oranını artırıcı ve kullanıcıyı randevu almaya sevk edecek reklam metinleri yazdık. Böylelikle kalite puanlarımız ve CTR’larımız iyileşirken tıklama maliyetlerimiz düştü.

Ek olarak lokal bazlı hedefleme yaparak çevre ilçelerden gelen kalitesiz trafiğin önüne geçtik.

Telefon aramalarına ve randevu alma butonlarına özel etkinlik kodları tanımlayarak reklamlarımızı bu dönüşümlere göre analiz ve optimize ederek maksimum verim elde etmeye çalıştık.

Görüntülü reklam ağında alerji konulu video ve sitelerde bannerlarımızı yayınlayarak bu alandan da verimli bir trafik elde ettik ve randevu sayımızı search tarafı dışında da besleyerek artırdık.

Tüm bu stratejiler ve diğer teknik stratejiler ile kliniğin günlük ortalama randevu sayısını 30 adete çıkardık.

Uyumsoft

Uyumsoft, ilk 1 yılda %163 oranında organik trafik ve %819 SEO görünürlük büyümesini nasıl yakaladı?


Ekol

Avrupa’da en hızlı pazar payını genişleten Türk lojistik markası Ekol, dijital dünyada ise Webtures ile büyüdü! Ekol Lojistik ve Webtures 2011


Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
+ Takip Et