444 4 915
444 4 915

Nemoda

Nemoda blog desteği ile 4 aylık çalışma süreci içerisinde organik trafiğini %324 oranında artırdı.

Detaylar
Nemoda
EndüstriTekstil

Verdiğimiz Hizmetler

Nemoda SEO Süreci
Analiz
Çalışma sürecinde her zaman olduğu gibi öncelikle site içi SEO sağlığını düzeltmeye yönelik analizlerimizi uyguladık. Sayfa içi temel kriterleri düzenledikten sonra url yapıları, breadcrumb, kategori içerikleri, sayfalama yapıları, canonical etiketleri gibi revize işlemleri gerçekleştirdik. Sonrasında sektör, rakip ve anahtar kelime analizleriyle birlikte çalışma planımızı oluşturduk ve çalışmalara başladık.
Süreç
Belirlediğimiz blog başlıklarıyla sadece ürün aramalarında değil, bilgi amaçlı yapılan aramalarından da trafik elde etmeyi amaçladık.

Tüm bu hizmetlerle birlikte UX çalışmalarıyla birlikte dönüşümü artıracak ve tamamen kullanıcı deneyimlerini gözlemleyerek site içi optimizasyon işlemleri önerdik. Bu düzenlemelerle birlikte organik tarafta harika bir ivme yakaladık.

Sonuç
Çalışmalara başlamadan önce organik trafiğimiz 2.840 iken bunu %100 artırarak ilk ay 5.693 trafiğe yükselmeyi başardık. Sonraki ay site içerisinde yapmış olduğumuz değişikliklerin etkisiyle %24lük bir düşüş gözlemlesek te, uyguladığımız düzenlemeler kısa sürede sitenin trafiklerinin hızla artmasına sebep oldu. Bir sonraki ay %35 artışla organik trafiği önce 6.206 ya bir sonraki ayda da %94 oranında büyük bir artışla 12.046 organik trafiğe ulaşmayı başardık.

Henüz 4 aylık bir çalışma sonucu organik trafiğini yaklaşık 10.000 yada yüzdelik hesaplamayla %324 artırdığımız Nemoda, sektörde adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Acıbadem SEO ve UX Başarısı

Acıbadem : UX incelemesi ile hasta kayıt formu dönüşümleri %44.7 artış gösterdi


Ekol SEO Başarısı

Ekol Lojistik ve Webtures 2011 yılından beri SEO bazlı bir dijital kampanya yürütmeye başladı. Belirlenen anahtar kelimelerin %90'ı ilk sayfaya organik bir SEO çalışması ile yükselmeyi başardı.


Yükselmeye hazır mısınız?