444 4 915
444 4 915

Papara

Papara 5 Aylık SEO çalışması sonucu organik trafikte 4,5 kat artış sağlandı. Onpage tarafında yapılan analizler sonucunda yaklaşık 70’den fazla SEO kriterini optimize ederek sitenin sağlıklı bir yapıya ulaştırılması sağlandı.

Detaylar
Papara
Endüstri Finans

Verdiğimiz Hizmetler

Papara SEO Süreci
Süreç
  • Çalışmalara 30 keywords hedefleyerek başladık. Para gönder ve türevleri olan farklı keywords çalışma sürecine başladık.Çalışmalarımıza öncelikle hedeflenen keywords alakalı sayfalar oluşturarak başladık. Sonrasında ise site içerisinde bulunan yaklaşık 100 SEO kriteri üzerinden hataları tespit ederek bu hataların büyük bir bölümünün düzeltilmesini sağladık.
Sonuç
  • Ağustos ayında henüz 1 aylık çalışma tamamlanmış olmasına rağmen, organik trafikte %20 oranında bir artış oldu. Eylül ayında ise %70 Ekim ve Kasım ayında ise başlangıç ile kıyaslama yaptığımızda organik trafik 4,5 kat büyümüş oldu. 5 ay gibi kısa sayılabilecek bir sürede organik trafiğimizi 4,5 katına çıkararak 20 farklı anahtar kelimeyi ilk sayfaya getirdik.

İstatistikler

%450
Organik Trafik Artışı
%66
Kelimede İlk Sayfa

 

 

Ekol SEO Başarısı

Avrupa’da en hızlı pazar payını genişleten Türk lojistik markası Ekol, dijital dünyada ise Webtures ile büyüdü! Ekol Lojistik ve Webtures 2011


Sateen SEO Başarısı

Sateen ile gerçekleştirilen SEO çalışmalarında sadece 500’den fazla domaini tespit ederek disavow işlemlerini gerçekleştirdik. Sadece bu işlem


Yükselmeye hazır mısınız?