Anasayfa SEM Adwords Başarılarımız Dorukgiller

Dorukgiller


Müşteri Yorumu
Bir de geri bildirim yapmış olayım. Sizinle AdWords anlaşması yaptığımızda ekibimiz 2 hekim 1 gece hekiminden ibaretti ve herkes her işi yapıyordu. Şu an 3 hekim 1 gece hekimi 1 sekreter ve 1 temizlik görevlisi olarak 6 kişi olduk :) Hiç şüphem olmadan başladığım partnerliğinize gururla devam ediyoruz. Tüm ekibinize teşekkür ediyorum :)
Doruk Demirci
Doruk Demirci
VETERİNER HEKİM

Dorukgiller Ankara’da hayvan sevgisinin doruklara çıktığı bir veteriner kliniği. Minik dostlarımızı sevgiyle tedavi ettikleri de söylentiler arasında J. Ads anlaşması yapmadan önce 3 kişi(2 hekim, 1 gece hekimi) çalışan Dorukgiller bizle yaptıkları Ads anlaşması sonrasında 6 kişi(3 hekim, 1 gece hekimi, 1 sekreter, 1 temizlik görevlisi) olarak kocaman bir ekip oldular. Bizleri inanılmaz mutlu eden bu başarıyı sizlerle de paylaşmaya karar verdik.

Nasıl Başardık?

Dorukgillerin Ads hesabını devralmadan önce ortalama bir bütçe ile geri dönüşümler elde ediyorlardı. Ancak en önemlisi dönüşümleri ölçümlemiyorlardı. Ölçemediğimiz veriyi optimize edemeyiz mottosuyla çıktığımız yolda ilk işimiz kampanyaları kurmak değil, Google Analytics hesabını tüm verileri ölçecek hale getirmekti. Bu doğrultuda buton kodlarını ve dönüşümleri Analytics üzerinden tanımladık.

Google Analytics üzerinde işlemlerimizi bitirdikten sonra Google Ads kampanya kurulumlarına geçtik. Anahtar kelimelere göre segmente ettiğimiz Google Ads kampanyası ve grupları ile yönetimi kolay ve optimize bir hesap oluşturmuş olduk.

İlk ayın sonunda maliyetleri %20 azaltırken tıklama sayısında %30 artış, tıklama başına maliyetlerde ise %39’luk bir azalış ile performans optimizasyonunun ilk meyvelerini toplamaya başlamıştık.

5 ayın sonunda ise Dorukgillerden aşağıdaki geri bildirimi almanın mutluluğuyla sizlere bu başarı hikayesini sunuyoruz.

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et