Anasayfa Seo Ajansı
SEO Ajansı

SEO ajansı Webtures tam zamanlı uzman 30 Kişilik ekibiyle Dünya'nın en büyük 4. SEO Ajansı olduğunu biliyor muydunuz ? Kiğilı, Tchibo, Ekol ve Migros gibi daha bir çok firmanın SEO çalışmaları Webture yönetiminde.Bunun yanı sıra 2 SEO kitabıyla 40.000 adetlik bir satış başarısı yakalamıştır. Yenilikçi SEO Ajansı Webtures Müşterileri için yakından ilgilenen sektörün en deneyimli uzmanlarıyla çalışan Webtures, sektör ve rakip analizleri, site içi en detaylı kriter kontrolü ile sektöre en hızlı şekilde ayak uydurmanızı sağlar. Her sektörden ilk sıradaki hemen hemen her sitenin arkasında bir Webtures desteği bulabilirsiniz. Her sektörden edindiğimiz deneyim ve SEO'yu ilgilendiren tüm kriterlere tam hakimiyetimiz sayesinde pazar lideri olmanız için gereken her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Bizi Anadolu yakasının ilk yüksek binası olan Vizyon Kartal'daki 32. ve 33. katta ziyaret edebilir. Adalar manzarası eşliğinde Türk kahvesi içerek sizin için sağlayabileceğimiz tüm katkıları detaylıca konuşabiliriz.

SEO ajansı

"Search Engine Optimization" kelime diziliminin baş harflerinden oluşturulan SEO terimi dilimizde, “Arama Motoru Optimizasyonu” şeklinde ya da “Arama Motoru İyileştirme” olarak karşılık bulmuştur. Basit olarak; arama motorlarında sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmalar bütünü olarak tanımlanan SEO, markanızın dijital dünyanın artan rekabet ortamında hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için çok büyük bir öneme sahiptir. SEO konusunda işin uzmanından destek almak kısa sürede markanıza büyük yarar sağlayacaktır.

SEO dijital pazarlamanın ve yeni nesil iletişimin en güçlü silahıdır.

Markalar artık dijital dünyada olmak zorundalar. Bu konuda aksini düşünen hiçbir marka sahibi kalmadı. Dijital medyanın önlenemez gelişimi markaları pazar payı konusunda çok büyük rekabetlere sürükledi. Dijital pazarlama, milenyum kuşağının en etkin pazarlama yöntemi ve bunun içinde en önemli yer şüphesiz SEO’ya ait.

Türkiye’nin en iyi SEO ajansı

olarak aşağıdaki formülü tüm çalışmalarımıza uyguluyoruz ve sürekli yeniliklerle geliştiriyoruz.

SEO ajansı
SEO ajansı analiz

ARAŞTIRMA > ANALİZ > STRATEJİ > AR-GE > UYGULAMA

SEO ajansını

seçerken, birbirinden abartılı vaatlerde bulunanlara, 3 günde Google’da en üst sırada olacaksınız diyenlere, SEO hakkında herkesin bildikleri dışında hiçbir şey katamayan kişilere markanızı emanet etmek oldukça kötü bir karar olacaktır. Webtures SEO ajansı olarak her zaman prensiplerimizi en önemli noktada taşıdık. Türkiye’nin en büyük markalarına SEO ajansı olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. SEO alanında tarih sayılabilecek kampanyalara imzamızı attık.

SEO ajansı olarak elde edilen rakamlar markalara muazzam bir fayda sağlamaktadır. Örneğin; Yaz mevsimi düğünler için en elverişli dönemdir. Bu dönemlerde markaların faaliyet gösterdikleri ülkelerin her türlü koşulunu gözden geçirerek dijital pazarlama kampanyalarını planlamaları gerekmektedir.

SEO ajansı Webtures

, markalar için dönemsel analizler yaparak en efektif sonuçların alınmasını sağlar. Aşağıdaki örnekte "Pırlanta" kelimesinin aylık ciro getirisi gösterilmiştir.

pırlanta

SEO ajansı Webtures

Webtures SEO ajansı olarak uzun zamandır dijital pazarlama sektörünün uygulama tarafında en etkili kampanyaları hazırlayan ajans olmuş klasikleşmiş pazarlama yöntemleri yerine markanıza ve içinde bulunduğu pazara değer katacak çözümler üreterek her zaman sektöründe öncü konumunda olan yerini korumuştur. Webtures’in odak noktası daima birlikte çalıştığı markaların başarısı üzerine kuruludur. Dijital pazarlama ve SEO üzerine kitaplar yazan, birçok etkinlikte SEO konusunu anlatan, dijital pazarlama sektörüne yeni bir soluk getirmek adına dergi dahi yayınlayarak, rakiplerine ve markalara SEO konusunda büyük yeniliklerle değişim yaratmayı başarmış bir SEO Ajansıdır.

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et