STAJ KAMPI
STAJ KAMPI NEDİR?

Webtures, öğrenmeye açık, yenilikçi ve limitleri zorlayan yapısına en uygun şekilde ekibi büyütmek için oluşturduğu kampla SEO alanında kariyer yapmak isteyen yetenekleri keşfediyor.

Bir SEO uzmanının sahip olması gereken, hız, analitik düşünme, sorun çözme ve strateji geliştirme özelliklerine ne kadar uygun olabileceğini gösterme fırsatına sahip olabilirsiniz.

WEBTURES STAJ PROGRAM
09:00 - 09:45
Tanışma
Birlikte kampa katılacağın seninle aynı kafadaki diğer yeteneklerle ve Webtures ekibiyle tanışarak sohbet edeceksiniz.
10:00 - 12:45
Sunumlar
Webtures’ı daha yakından tanımanız için, biz daha önce neler yaptık? şu anda neler yapıyoruz? bundan sonrası için nereye planlıyoruz? Webtures nerede olmayı amaçlıyor? sorularına yanıt verecek sunumlarımızı izleyerek gelecek planlarımızı öğreneceksiniz.
13:00 - 18:30
Workshop
Hazırlanan projeleri uygulayarak hedefe ulaşmak için birlikte çalışacağız ve günün sonunda hep birlikte sonuçlarını değerlendireceğiz. En başarılı proje sahibi ekibin yeni üyesi olacak!
Hazır Mısın?
Staj Kampı’na Başvur
Ön eleme için, Webtures’ta neden olmak istediğini, nelerle uğraştığını ve hedeflerini bize anlatmanı istiyoruz. Tabi kısaca kendinden de bahsedersen çok mutlu oluruz :) Yeni bir heyecana hazırsan, staj kampına adım at!

Yükselmeye hazır mısınız?

INSTAGRAM
add Takip Et